CPCC051R500JB31 Vishay /Dale
  • More about CPCC051R500JB31 Vishay /Dale
    CPCC051R500JB31 Vishay /Dale
    CPCC051R500JB31 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC051R500JB31 is described as RES 1.5 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS