CP00203R000JB313 Vishay /Dale
  • More about CP00203R000JB313 Vishay /Dale
    CP00203R000JB313 Vishay /Dale
    CP00203R000JB313 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00203R000JB313 is described as RES 3 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK