CP0015200R0JE313 Vishay /Dale
  • More about CP0015200R0JE313 Vishay /Dale
    CP0015200R0JE313 Vishay /Dale
    CP0015200R0JE313 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0015200R0JE313 is described as RES 200 OHM 15W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F