CP00071R500KE313 Vishay /Dale
  • More about CP00071R500KE313 Vishay /Dale
    CP00071R500KE313 Vishay /Dale
    CP00071R500KE313 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00071R500KE313 is described as RES 1.5 OHM 7W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK