CMF701M2000BEEB Vishay /Dale
  • More about CMF701M2000BEEB Vishay /Dale
    CMF701M2000BEEB Vishay /Dale
    CMF701M2000BEEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF701M2000BEEB is described as RES 1.2M OHM 1.75W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.