CMF656M6500FKBF Vishay /Dale
  • More about CMF656M6500FKBF Vishay /Dale
    CMF656M6500FKBF Vishay /Dale
    CMF656M6500FKBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF656M6500FKBF is described as RES 6.65M OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.