CMF50942R00BEBF Vishay /Dale
  • More about CMF50942R00BEBF Vishay /Dale
    CMF50942R00BEBF Vishay /Dale
    CMF50942R00BEBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF50942R00BEBF is described as RES 942 OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE