CA4110180R0KE50 Vishay /Dale
  • More about CA4110180R0KE50 Vishay /Dale
    CA4110180R0KE50 Vishay /Dale
    CA4110180R0KE50 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CA4110180R0KE50 is described as RES 180 OHM 4.4W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM