VI-J50-CY-F3 Vicor Corp
  • More about VI-J50-CY-F3 Vicor Corp
    VI-J50-CY-F3 Vicor Corp
    VI-J50-CY-F3 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. VI-J50-CY-F3 is described as CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE