DTS20F25-29BA TE Connectivity - Deutsch
  • More about DTS20F25-29BA TE Connectivity - Deutsch
    DTS20F25-29BA is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. DTS20F25-29BA is described as CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"