DTS20F17-99AD TE Connectivity - Deutsch
  • More about DTS20F17-99AD TE Connectivity - Deutsch
    DTS20F17-99AD is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. DTS20F17-99AD is described as CONN RCPT HSNG MALE 23POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM