DTS20F15-18AB TE Connectivity - Deutsch
  • More about DTS20F15-18AB TE Connectivity - Deutsch
    DTS20F15-18AB is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. DTS20F15-18AB is described as CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE