ACT96WG11BB-3025 TE Connectivity - Deutsch
  • More about ACT96WG11BB-3025 TE Connectivity - Deutsch
    ACT96WG11BB-3025 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. ACT96WG11BB-3025 is described as CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"