CIRH03T40A60SCNF80M32V0 TE Connectivity | AMP Connectors
  • More about CIRH03T40A60SCNF80M32V0 TE Connectivity | AMP Connectors
    CIRH03T40A60SCNF80M32V0 is manufactured by TE Connectivity | AMP Connectors and is categorized in the Circular Connector Housings category. CIRH03T40A60SCNF80M32V0 is described as CONN RCPT HSG FMALE 60POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity | AMP Connectors
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM