RSM30DTKH-S288 Sullins Connectors
  • More about RSM30DTKH-S288 Sullins Connectors
    RSM30DTKH-S288 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. RSM30DTKH-S288 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.156. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK