RMA35DTAT Sullins Connectors
  • More about RMA35DTAT Sullins Connectors
    RMA35DTAT Sullins Connectors
    RMA35DTAT is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. RMA35DTAT is described as CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM