RBC50HETN Sullins Connectors
  • More about RBC50HETN Sullins Connectors
    RBC50HETN Sullins Connectors
    RBC50HETN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. RBC50HETN is described as CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"