RBB24DHLN Sullins Connectors
  • More about RBB24DHLN Sullins Connectors
    RBB24DHLN Sullins Connectors
    RBB24DHLN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. RBB24DHLN is described as CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.050. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V