JCC65HETH Sullins Connectors
  • More about JCC65HETH Sullins Connectors
    JCC65HETH Sullins Connectors
    JCC65HETH is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. JCC65HETH is described as CONN EDGE DUAL FMALE 65POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK