HCC43HEYN Sullins Connectors
  • More about HCC43HEYN Sullins Connectors
    HCC43HEYN Sullins Connectors
    HCC43HEYN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. HCC43HEYN is described as CONN EDGE DUAL FMALE 43POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED