GMA50DTBS Sullins Connectors
  • More about GMA50DTBS Sullins Connectors
    GMA50DTBS Sullins Connectors
    GMA50DTBS is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. GMA50DTBS is described as CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .125. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"