GEC28DRYH-S734 Sullins Connectors
  • More about GEC28DRYH-S734 Sullins Connectors
    GEC28DRYH-S734 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. GEC28DRYH-S734 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V