GEC22DRTF-S13 Sullins Connectors
  • More about GEC22DRTF-S13 Sullins Connectors
    GEC22DRTF-S13 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. GEC22DRTF-S13 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM