GEC19DREF-S13 Sullins Connectors
  • More about GEC19DREF-S13 Sullins Connectors
    GEC19DREF-S13 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. GEC19DREF-S13 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM