GBC15DCMT-S288 Sullins Connectors
  • More about GBC15DCMT-S288 Sullins Connectors
    GBC15DCMT-S288 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. GBC15DCMT-S288 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"