EMM36DTMD-S189 Sullins Connectors
  • More about EMM36DTMD-S189 Sullins Connectors
    EMM36DTMD-S189 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. EMM36DTMD-S189 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM