EMM15DWWN Sullins Connectors
  • More about EMM15DWWN Sullins Connectors
    EMM15DWWN Sullins Connectors
    EMM15DWWN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. EMM15DWWN is described as CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V