ECM12DSEF Sullins Connectors
  • More about ECM12DSEF Sullins Connectors
    ECM12DSEF Sullins Connectors
    ECM12DSEF is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ECM12DSEF is described as CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE