ECM12DRTI-S13 Sullins Connectors
  • More about ECM12DRTI-S13 Sullins Connectors
    ECM12DRTI-S13 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ECM12DRTI-S13 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM