ECC12DREI-S13 Sullins Connectors
  • More about ECC12DREI-S13 Sullins Connectors
    ECC12DREI-S13 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ECC12DREI-S13 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM