AMM10DTMT-S189 Sullins Connectors
  • More about AMM10DTMT-S189 Sullins Connectors
    AMM10DTMT-S189 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. AMM10DTMT-S189 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM