ACC20DKUH-S1191 Sullins Connectors
  • More about ACC20DKUH-S1191 Sullins Connectors
    ACC20DKUH-S1191 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ACC20DKUH-S1191 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA