ACB60DYRD Sullins Connectors
  • More about ACB60DYRD Sullins Connectors
    ACB60DYRD Sullins Connectors
    ACB60DYRD is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ACB60DYRD is described as CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .050. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK