ABC50DEYH Sullins Connectors
  • More about ABC50DEYH Sullins Connectors
    ABC50DEYH Sullins Connectors
    ABC50DEYH is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ABC50DEYH is described as CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"