ABC35DRSS Sullins Connectors
  • More about ABC35DRSS Sullins Connectors
    ABC35DRSS Sullins Connectors
    ABC35DRSS is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ABC35DRSS is described as CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X