ABC35DREF-S13 Sullins Connectors
  • More about ABC35DREF-S13 Sullins Connectors
    ABC35DREF-S13 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ABC35DREF-S13 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM