ABC10HETS Sullins Connectors
  • More about ABC10HETS Sullins Connectors
    ABC10HETS Sullins Connectors
    ABC10HETS is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ABC10HETS is described as CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"