ABB30DYRR Sullins Connectors
  • More about ABB30DYRR Sullins Connectors
    ABB30DYRR Sullins Connectors
    ABB30DYRR is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. ABB30DYRR is described as CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.050. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A