SIT9001AC-23-33E5-18.43200Y SiTIME
  • Part Number: SIT9001AC-23-33E5-18.43200Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 18.4320MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT9001AC-23-33E5-18.43200Y SiTIME
    SIT9001AC-23-33E5-18.43200Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT9001AC-23-33E5-18.43200Y is described as OSC MEMS 18.4320MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"