SIT9001AC-23-33E4-27.00000Y SiTIME
  • Part Number: SIT9001AC-23-33E4-27.00000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT9001AC-23-33E4-27.00000Y SiTIME
    SIT9001AC-23-33E4-27.00000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT9001AC-23-33E4-27.00000Y is described as OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM