SIT9001AC-23-33D4-66.66000Y SiTIME
  • Part Number: SIT9001AC-23-33D4-66.66000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT9001AC-23-33D4-66.66000Y SiTIME
    SIT9001AC-23-33D4-66.66000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT9001AC-23-33D4-66.66000Y is described as OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE