SIT8918BET83-33E-66.667000T SiTIME
  • Part Number: SIT8918BET83-33E-66.667000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8918BET83-33E-66.667000T SiTIME
    SIT8918BET83-33E-66.667000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8918BET83-33E-66.667000T is described as OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH