SIT8918BE-22-18S-66.660000D SiTIME
  • Part Number: SIT8918BE-22-18S-66.660000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8918BE-22-18S-66.660000D SiTIME
    SIT8918BE-22-18S-66.660000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8918BE-22-18S-66.660000D is described as OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH