SIT8918BE-21-33S-24.750000D SiTIME
  • Part Number: SIT8918BE-21-33S-24.750000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 24.7500MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8918BE-21-33S-24.750000D SiTIME
    SIT8918BE-21-33S-24.750000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8918BE-21-33S-24.750000D is described as OSC MEMS 24.7500MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE