SIT8918BE-13-33E-33.333000E SiTIME
  • Part Number: SIT8918BE-13-33E-33.333000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 33.3330MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8918BE-13-33E-33.333000E SiTIME
    SIT8918BE-13-33E-33.333000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8918BE-13-33E-33.333000E is described as OSC MEMS 33.3330MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"