SIT8918AE-13-33E-75.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT8918AE-13-33E-75.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 75.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8918AE-13-33E-75.000000D SiTIME
    SIT8918AE-13-33E-75.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8918AE-13-33E-75.000000D is described as OSC MEMS 75.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE