SIT8918AE-12-33E-19.200000D SiTIME
  • Part Number: SIT8918AE-12-33E-19.200000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 19.2000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8918AE-12-33E-19.200000D SiTIME
    SIT8918AE-12-33E-19.200000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8918AE-12-33E-19.200000D is described as OSC MEMS 19.2000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A