SIT8918AE-11-33S-11.059200D SiTIME
  • Part Number: SIT8918AE-11-33S-11.059200D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8918AE-11-33S-11.059200D SiTIME
    SIT8918AE-11-33S-11.059200D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8918AE-11-33S-11.059200D is described as OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK