SIT8225AC-83-33E-25.000625T SiTIME
  • Part Number: SIT8225AC-83-33E-25.000625T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8225AC-83-33E-25.000625T SiTIME
    SIT8225AC-83-33E-25.000625T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8225AC-83-33E-25.000625T is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X