SIT8208AI-G3-33E-37.125000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-G3-33E-37.125000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 37.1250MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-G3-33E-37.125000T SiTIME
    SIT8208AI-G3-33E-37.125000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-G3-33E-37.125000T is described as OSC MEMS 37.1250MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB